Facebook

Google Plus

YouTube

JADEITjadeit

Majowie uważali Jadeit za najsilniej działający talizman, który zapewnia szczęście, dobrobyt i dobre pożycie małżeńskie. Kamień ten był również bardzo ceniony w Chinach i Azji. Majowie wkładali jadeitowe koraliki w usta zmarłych, aby w tym drugim, nieznanym świecie dawał im namiastkę serca. W Chinach jest symbolem władzy, powodzenia oraz fortuny. Pomaga utrzymać pieniądze przy sobie. Jego nazwa pochodzi od hiszpańskiego słowa piedras de ijada – kamień nerkowy, terapeuci leczą jadeitem choroby pęcherza i nerek.

Czakra podstawyczakrapodstawy 211x300

Czakra podstawy odpowiada za witalność, karierę, finanse, poczucie bezpieczeństwa. Znajduje się u podstawy kręgosłupa i otwiera się ku dołowi. Odpowiada jej kolor czerwony.

Odnosi się do żywiołu ziemi, zatem do wszelkich stałych, ziemskich rzeczy, materialnych rzeczy takich jak ciało, zdrowie, przetrwanie, dostatek.

Jeśli chodzi o fizyczne ciało czakra ta reguluje ogólną żywotność m.in.:, system immunologiczny, układ mięśniowy, układ kostny, jelito grube, układ wydalania, nogi, stopy, kościec, kręgosłup, układ krwiotwórczy, nadnercza, narządy wewnętrzne.

Osoby, które mają harmonijnie pracującą czakrę podstawy odbierają życie jako coś dobrego i wspaniałego, osiągają materialne sukcesy, realizują swoje cele bez większych problemów, czują się pewnie, bezpiecznie i stabilnie.

Osoby, których przepływ energii przez czakrę podstawy jest zaburzony czują strach przed życiem, nie czują się bezpieczni w fizycznym świecie, nie otrzymują od życia zbyt wiele, odczuwają bezsilność i niechęć do działania, źle się im układa w aspekcie materialnym, mają problemy zdrowotne.

Centrum Kosmoenergetyki AJNA zaprasza na Kosmiczny Dzień Kobietdzien kobiet 2015

Centrum Kosmoenergetyki AJNA zaprasza na:
“KOSMICZNY DZIEŃ KOBIET”

Termin: 6 marca 2015 r.
Godzina: 19:00 – 23:00
Miejsce: Centrum Kosmoenergetyki AJNA
ul. Żytnia 18
61-625 Poznań

W programie przewidziano wiele atrakcji:
- Wróżenie z kart anielskich,
- Taniec mandala, uruchomienie kobiecej energii kosmicznej,
- Makijaż dla każdej z uczestniczek,
- Masaż twarzy dla każdej z uczestniczek,
- Symbolika ciała, czyli gdzie nas boli, gdzie nam strzyka i co to znaczy,
- Odmładzająca sesja kosmoenergetyki dla ciała i duszy
- Oraz wiele innych atrakcji...

Kosmiczny poczęstunek w cenie.

WSTĘP 150 ZŁ

Prowadząca: Kinga Ciecharowska, dyplomowany kosmoenergeta, terapeuta dźwiękiem.

Ilość miejsc ograniczona.
Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa:

Kinga tel.: 661949909 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klątwy – jakie są ich skutki i jakie niosą ze sobą konsekwencjeklatwa

Przekleństwo lub złorzeczenie, gdy jest wypowiadane czy to poprzez osobę czy poprzez maga, angażuje negatywne emocje człowieka. Złorzeczenie to najczęściej akt zemsty, albo wynik czyjejś zazdrości. Ten, który przeklina, chce by dobro, jakiego doświadcza inna osoba, skończyło się i by ta osoba zaznała wszechogarniającego cierpienia. „Zazdrośnik” rzuca klątwę, najczęściej nie wiedząc, że wzywa do pomocy w jej realizacji diabła i czyni go – najprościej mówiąc – swym sojusznikiem w akcie nieprawości.

Czytaj więcej...

Doradztwo życiowe – na czym polega i jakie niesie ze sobą konsekwencjedoradztwo

Pierwszą fazą doradztwa życiowego jest aktywne słuchanie pacjenta – umożliwia to rozszyfrowanie uczuć, potrzeb oraz skrytych emocji danej osoby.

Następną fazą doradztwa jest zadawanie szeregu pytań, które mają na celu ułożyć plan działania na teraźniejszość i przyszłość pacjenta. Na nowo są formułowane myśli klienta, udzielane rady i ustalane cele, które należy osiągnąć oraz kroki, które należy przedsięwziąć.

Czytaj więcej...

Biała szałwiabiala szalwia

Jedno z najświętszych ziół Indian Ameryki Północnej (m.in. Navajo). Palone z intencją wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść.

Zgodnie z wierzeniami przynosi moc, mądrość, bystrość umysłu. Jego wspaniała woń sprzyja odczuciu nieśmiertelności oraz pomaga w dostępie do wiedzy (często pozaziemskiej).

Czytaj więcej...

Talizman - co to jest i do czego służytalizman

Talizman według książkowej definicji to "przedmiot magiczny (często drobny), mający przynosić swemu właścicielowi lub nosicielowi szczęście oraz chronić go przed złem." Wielu z Was pewnie podchodzi do tego tematu z przymrużeniem oka, ale mogę Was zapewnić że prawidłowo naenergetyzowany talizman naprawdę działa! Może nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego działania, ale w wielu sytuacjach chroni nas od złego, np. podczas podróży lub też na ważnym spotkaniu w pracy/w urzędzie.

Czytaj więcej...

Czakra splotu słonecznego - jak funkcjonuje i za co jest odpowiedzialnamanipura

CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO jest odpowiedzialna za naszą emocjonalność i bogactwo. Kiedy działa prawidłowo jesteśmy zrównoważeni emocjonalnie i otwierają się przestrzenie bogactwa duchowego i materialnego. W przypadku zaburzeń czakry emocje przejawiane są w wybuchowy sposób. Splot to także nasze centrum energii można by powiedzieć że to takie słońce wewnątrz, które daje nam zdrowie, bogactwo, witalności i siły.

Otwarcie i prawidłowa praca czakry splotu słonecznego daje: radość, wdzięczność, szacunek, dostatek, pełnię życia, ciepło, przebaczenie, światłość, czystość i kilka innych.

Czytaj więcej...

Czy warto pomagać?pomaganie

Zadaje sobie to pytanie bardzo często i stwierdzam, że jak najbardziej jesteśmy po to by pomagać sobie nawzajem. Człowiek nie jest samotną wyspą, dlatego idąc przez życie warto sobie wzajemnie pomagać. Niesienie pomocy jest przejawem dobra i pochodzi od ludzi dobrego serca. Należy pomagać nie po to, aby inni nas za to chwalili, ale nasza pomoc powinna płynąć prosto z serca.
Niewątpliwie Ci, którzy potrzebowali pomocy i została im ona udzielona, w większości przypadków doceniają to, co dla nich zrobimy...
Życie staje się piękniejsze, gdy wokół mamy ludzi, na których zawsze można polegać i którzy zawsze gotowi są pomóc, gdy tylko nadarzy się taka okazja.

Czytaj więcej...

Nadwaganadwaga

"...Nadwaga wyraża potrzebę ochrony. Szukamy ochrony przez urazą, zlekceważeniem, krytyką, wykorzystaniem, seksem i zalotami o seksualnym charakterze, lękiem przed życiem jako takim, a także jakimś konkretnym lękiem. Wybierz sobie to, co pasuje do twojej sytuacji. Nie należę do osób tęgich, ale nauczyłam się w ciągu minionych lat, że kiedy czuję brak bezpieczeństwa i niepewność, przybywa mi trochę na wadze. Kiedy mija zagrożenie, nadwaga likwiduje się sama.
Walka z nadwagą to strata czasu i energii. Diety nie odnoszą skutku. Z chwilą kiedy kończymy odchudzanie, wracają kilogramy. Kochanie i akceptowanie siebie, zawierzanie procesowi życia i poczucie bezpieczeństwa opierające się na zaufaniu do mocy swojego umysłu – to najlepsza dieta jaką znam.

Czytaj więcej...

Typowe problemy małżeństw i partypowe problemy par

1. Brak prawidłowej komunikacji
Najczęstszymi problemem wśród par czy małżeństw jest komunikacja a właściwie jej brak. Okazuje się, że każdy z nas nieco inaczej rozumie słowo komunikacja w związku - ludzie koncentrują się na forsowaniu własnego punktu widzenia nie interesując się zbytnio tym, co myśli ich partner.

2. Nierozwiązane problemy z przeszłości
Może to budzić w Was wątpliwości, ale czasami nawet najdrobniejsza sprawa, niezałatwiona czy niewyjaśniona do końca sytuacja sprzed wielu, może mieć ogromny wpływ na to, co dzieje się u Was obecnie u każdego z osobna i razem. Często żyjemy nieświadomi, iż coś z przeszłości może mieć tak dramatyczne odzwierciedlenie w naszym obecnym życiu.

Czytaj więcej...

Jak uzdrowić relacje międzyludzkie oraz odzyskać siły twórcze?lek

Czujesz niepewność oraz lęk w stosunku do ludzi i osób płci przeciwnej? Jesteś nieufny i stwarzasz ogromny dystans w kontaktach z ludźmi, którzy Cię otaczają?

Warto żebyś wiedział, że w każdym organizmie za prawidłowe relacje międzyludzkie odpowiada czakra sakralna. Czakra sakralna jest odpowiedzialna również za siły twórcze i energie seksualne. To tu właśnie jest źródło naszych emocji związanych ze zmysłowością i przyjemnością, tworzeniem, rozwojem, spełnieniem itp.

Nasze relacje międzyludzkie, zwłaszcza te wobec przeciwnej płci są zdecydowanie naznaczone działaniem tej czakry. Jeśli czakra sakralna funkcjonuje prawidłowo jesteśmy otwarci, naturalni, twórczy, mamy w sobie życzliwość i szacunek dla drugiego człowieka, czujemy zaufanie do ludzi.

Czytaj więcej...

Jak odblokować Twoją karierę, finanse oraz witalność Twojego organizmu?czakra podstawy

Niewielu z Nas wie, że za Naszą karierę, finanse oraz za witalność Naszego organizmu odpowiada energia czakry podstawy (korzenia). Jak ją odblokować?

Na wstępie krótkie wyjaśnienie, co to są czakry:

Czakry to ośrodki wirującej energii w ciele człowieka, których zadaniem jest utrzymywanie nas w równowadze fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej.
Każdy z nas ma 7 czakramów głównych, a oprócz tego cały szereg pobocznych. Czakramy rozprowadzają i modyfikują energię w ciałach niewidzialnych człowieka. Z ich harmonijnego rozwoju wyciągamy różne korzyści, gdyż wiążą się z nimi niezwykłe możliwości i moce wewnętrzne, które mogą być używane również na zewnątrz.

Czytaj więcej...

Relacje międzyludzkierelacje miedzyludzkie

W dzisiejszych czasach bardzo duża ilość osób skarży się na nieprawidłowe relacje międzyludzkie i relacje w związkach lub małżeństwach.

Prawidłowe relacje miedzy ludźmi a również relacje w związku/małżeństwie decydują o naszym samopoczuciu, zdrowiu, mają również wielki wpływ na sferę zawodową, co przekłada się również na zarabianie pieniędzy. Przyglądając się temu niestety muszę stwierdzić, że ludzie w dzisiejszych czasach są zawistni, zazdroszczą sobie dosłownie wszystkiego - pracy, rodziny, lepszego samochodu, ubrania czy ładniejszego zwierzaczka i wielu wielu innych rzeczy, zamiast po prostu cieszyć się, że sąsiad czy kolega z pracy dobrze zarabia, ma cudowna żonę/męża, wspaniałe zdrowe dzieci i duży zadbany nowy dom i do tego dobrze mu się wszystko układa.

Czytaj więcej...

Atak energetycznyatak energetyczny

Jak przezwyciężyć trudności, z którymi borykamy się na co dzień.

Od wieków doradzano nam, abyśmy uczyli się miłości do samych siebie, żyli miłością i kochali drugiego człowieka jak siebie samego, ponieważ warunkuje to pełniejsze życie i miłość do innych w późniejszym czasie. Każdy otrzymuje od życia tylko to, co uaktywnia w swoich marzeniach czy wizjach przyszłości. Dlatego wszystko, co się w naszym życiu zdarza, to konsekwencja naszego własnego myślenia. Czy jesteśmy z tego zadowoleni?

Czytaj więcej...

Mały przewodnik oczyszczania energii domowejoczyszczanie energetyczne

Oczyść energetycznie siebie i swoje mieszkanie

Każda popsuta rzecz w twoim domu jest informacją do wszechświata, żeby i w twoim życiu coś działo się nie tak jak trzeba. Twój świadomy umysł już dawno przestał zauważać obluzowane zawiasy w drzwiach szafki, popsuty mikser, cieknący kran czy obdarta tapetę na ścianie, ale dla podświadomości jest to jawny brak poszanowania siebie. Stosunek, jaki okazujesz swojemu domowi odzwierciedla Twój stosunek do samego siebie. Tolerując te wadliwe przedmioty, dajesz przyzwolenie by np. znajomi, partner/ka, szef, przyjaciółka/przyjaciele traktowali Cię gorzej.
Ale jest na to lekarstwo.
Zastanów się, gdzie i dlaczego w twoim domu zwykle panuje bałagan?

Czytaj więcej...

Oczyść energetycznie siebie, swoje mieszkanie lub miejsce pracyoczyszczanie energetyczne

Czasem rano wstając z łóżka, czujemy ogromna niechęć by iść do pracy, nic nam się nie chce, wszystko nam leci z rąk, wszystko działa na naszą niekorzyść i w związku z tym wyjście do pracy wydaje się być dla nas ogromnym problemem. W końcu udało się, wyszliśmy do pracy, ale mówimy do siebie: „ …ale mam dziś zły dzień chciałabym/chciałbym już weekend by nie iść do pracy”. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być tego przyczyną?

Czytaj więcej...

Czym jest oczyszczanie energetyczne?oczyszczanie energetyczne

Kiedy w Waszym życiu dzieją się różne dziwne rzeczy i niewytłumaczalne sytuacje (ludzie się od Nas odwracają, nic nam nie wychodzi nie ważne, czego się dotkniemy, chcemy usunąć niewytłumaczalne przeszkody, które stają nam na drodze) powinniśmy poddać się analizie i być może oczyszczeniu energetycznemu.

Czytaj więcej...

Kim jest doradca życiowy?doradca zyciowy

Choroba, rozstanie, nowa praca, niepokój, lęki… w tych trudnych dla każdego chwilach niezbędna może się okazać pomoc tak zwanego „doradcy życiowego”. Doradca życiowy to osoba, która pomoże Ci przejść przez trudne etapy Twojego życia, będzie służyć oparciem oraz dobrą radą w tych najcięższych momentach.

W jaki sposób pomaga doradca życiowy w obecnych czasach?

Przede wszystkim aktywnie słucha. Taki sposób umożliwia rozszyfrowanie uczuć, skrytych emocji osoby, której opiekunem zgodził się być. Następnie zadaje szereg pytań starając się ułożyć plan działania na teraźniejszość i przyszłość swojego klienta. Na nowo formułuje myśli klienta, wspomaga wszystkie te działania. Życiowy doradca udziela rad, planując, oczywiście za zgodą klienta, cele, które należy osiągnąć i kroki, które należy przedsięwziąć.

Czytaj więcej...

Terapia dźwiękiem mis tybetańskichmisy tybetańskie

Miło Nam poinformować Państwa o prowadzonych w naszym Centrum Kosmoenergetyki AJNA zabiegach terapi dźwiękiem mis tybetańskich. Polega ona na układaniu na ciele w odpowiednich miejscach specjalnych mis dźwiękowych i pobudzaniu ich do drgań. Fala akustyczna wnika głęboko w ciało osoby masowanej powodując wibrację komórek, przywracając im stan naturalnej równowagi. 

Czytaj więcej...