Facebook

Google Plus

YouTube

Atak energetycznyatak energetyczny

Jak przezwyciężyć trudności, z którymi borykamy się na co dzień.

Od wieków doradzano nam, abyśmy uczyli się miłości do samych siebie, żyli miłością i kochali drugiego człowieka jak siebie samego, ponieważ warunkuje to pełniejsze życie i miłość do innych w późniejszym czasie. Każdy otrzymuje od życia tylko to, co uaktywnia w swoich marzeniach czy wizjach przyszłości. Dlatego wszystko, co się w naszym życiu zdarza, to konsekwencja naszego własnego myślenia. Czy jesteśmy z tego zadowoleni?

Wydaje się, że nie za bardzo, ponieważ często mamy złe, absurdalne, nie dobre myśli o podłożu negatywności, wręcz czasem autodestrukcji i to wszystko niestety później gości w naszym życiu. Na co dzień jesteśmy spętani przez całą nasza przestrzeń życiową i wepchnięci w toksyczne związki, układy rodzinne, układy zawodowe. Jakie są oznaki że brakuje w nas energii życiowej?

Sygnały utraty energii życiowej

Mało kto wie, że jednym z oznak agresji energetycznej na Nasz organizm jest seria zjawisk opisanych jako ziewanie. Poprzez ziewanie próbujemy odzyskać utraconą energie i dotlenić mózg. Agresja energetyczna zawsze zostawia ślady w swojej ofierze, nawet jeśli swe dolegliwości zrzuca na inne czynniki. Objawy mogą przejawiać się w formie nerwowości, tendencji depresyjnych, blokad umysłowych, słabości, dziwnych zmian charakteru.

Jeśli ktoś bez żadnej widocznej przyczyny (np. typowy stan chorobowy) przejawia któryś z powyższych symptomów może być pewnym, iż jest poddawany sile zewnętrznego ataku energetycznego. Należy jednak głęboko przeanalizować swój stan by nie pomylić zwykłej choroby z atakiem energetycznym. Ataki energetyczne i toksyczność, występują zarówno u dorosłych i młodzieży jak i w pewnym stopniu u dzieci. Proszę pamiętać iż każdy z nas jest przede wszystkim indywidualną istotą energoinformacyjną, a dopiero potem społeczną.

Jeśli wyczujesz u siebie dziwne stany, takie jak powyżej opisane, pomyśl czy nie warto zwrócić się o pomoc do Centrum Kosmoenergetyki AJNA.