Facebook

Google Plus

YouTube

Jak odblokować Twoją karierę, finanse oraz witalność Twojego organizmu?czakra podstawy

Niewielu z Nas wie, że za Naszą karierę, finanse oraz za witalność Naszego organizmu odpowiada energia czakry podstawy (korzenia). Jak ją odblokować?

Na wstępie krótkie wyjaśnienie, co to są czakry:

Czakry to ośrodki wirującej energii w ciele człowieka, których zadaniem jest utrzymywanie nas w równowadze fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej.
Każdy z nas ma 7 czakramów głównych, a oprócz tego cały szereg pobocznych. Czakramy rozprowadzają i modyfikują energię w ciałach niewidzialnych człowieka. Z ich harmonijnego rozwoju wyciągamy różne korzyści, gdyż wiążą się z nimi niezwykłe możliwości i moce wewnętrzne, które mogą być używane również na zewnątrz.

Czakra podstawy (korzenia)
Czakra ta związana jest z ziemią, ugruntowaniem, materią. Jeśli pracuje prawidłowo to mocno stoimy na ziemi, Nasze życie zarówno zawodowe jak i prywatne jest poukładane. Jeśli jest nadczynna to jesteśmy zachłanni na ziemskie przyjemności (przepych, pieniądze, biżuteria, jedzenie, wystawne życie). Gospodarka rabunkowa Ziemi jest między innymi efektem nadczynności czakry podstawy u ludzi. Jeśli natomiast czakra podstawy pracuje za słabo to mamy tendencję do uciekania od spraw ziemskich, nie czujemy związku ze sprawami doczesnymi, nic Nas nie interesuje, mówią o Nas, że “bujamy w obłokach”.

Czakra podstawy w organizmie każdego człowieka odpowiada za: kręgosłup, kości, zęby i paznokcie, a także jelito grube, prostatę, krew i budowę komórek. Jeśli czakra podstawy nie pracuje prawidłowo mogą dotknąć nas: nowotwór, białaczka, alergia, astma, zaburzenia czynności układu rozrodczego, artretyzm, bóle pleców, choroby krwi, zaburzenia rozwoju, schorzenia nerek, pęcherza moczowego, stawów, mózgu, uszu i włosów, chroniczne marznięcie i inne zaburzenia gospodarki termicznej.

Jeśli zauważyłaś/łeś u siebie objawy nieprawidłowej pracy czakry podstawy to zapraszam na bezpłatną analizę Ciebie oraz Twojego organizmu – nie musisz przyjeżdżać osobiście, wystarczy mi Twoje aktualne zdjęcie, imię nazwisko oraz data urodzenia.Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.