Facebook

Google Plus

YouTube

Jak uzdrowić relacje międzyludzkie oraz odzyskać siły twórcze?lek

Czujesz niepewność oraz lęk w stosunku do ludzi i osób płci przeciwnej? Jesteś nieufny i stwarzasz ogromny dystans w kontaktach z ludźmi, którzy Cię otaczają?

Warto żebyś wiedział, że w każdym organizmie za prawidłowe relacje międzyludzkie odpowiada czakra sakralna. Czakra sakralna jest odpowiedzialna również za siły twórcze i energie seksualne. To tu właśnie jest źródło naszych emocji związanych ze zmysłowością i przyjemnością, tworzeniem, rozwojem, spełnieniem itp.

Nasze relacje międzyludzkie, zwłaszcza te wobec przeciwnej płci są zdecydowanie naznaczone działaniem tej czakry. Jeśli czakra sakralna funkcjonuje prawidłowo jesteśmy otwarci, naturalni, twórczy, mamy w sobie życzliwość i szacunek dla drugiego człowieka, czujemy zaufanie do ludzi.

Natomiast kiedy ta czakra działa nieprawidłowo, rozmowa, kontakt, bliskość czy w końcu życie intymne sprawia nam trudności, robimy się bardzo nieufni wobec innych ludzi, nie potrafimy wyrażać swobodnie i naturalnie swojej seksualności, nie czujemy satysfakcji z seksu lub jest on dla nas nieczysty, nie potrafimy czerpać przyjemności ze zmysłowych doświadczeń oraz jesteśmy zamknięci na przepływ energii przyjemności.

Zbyt aktywna, nieharmonijnie działająca czakra sakralna może nas wpędzić w nałóg i uzależnienia od przyjemności zmysłowych - uzależnienie od seksu, alkoholu, papierosów czy innych używek. Uzależnienia są wynikiem dysharmonii tej właśnie czakry. Człowiek dzięki używkom pragnie zaspokoić swoją chęć odczuwania przyjemności. Jednak cały czas żyje w poczuciu niezaspokojenia. Gdyby zharmonizował czakrę, to uczucie zastąpione zostałoby uczuciem spełnienia i zaspokojenia, wtedy nie byłoby potrzeby ucieczki w używki.

Dysharmonia tej czakry może wpływać także na ograniczenie przejawiania się możliwości twórczych. Człowiek nie czuje przyjemności z tworzenia, jest niespełniony i niezaspokojony, twórczość przychodzi mu trudno i nienaturalnie.

Jeśli zauważyłaś u siebie objawy nieprawidłowej pracy czakry sakralnej to zapraszam na analizę Ciebie oraz Twojego organizmu – nie musisz przyjeżdżać osobiście, wystarczy mi Twoje aktualne zdjęcie, imię nazwisko oraz data urodzenia. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.