Facebook

Google Plus

YouTube

Klątwy – jakie są ich skutki i jakie niosą ze sobą konsekwencjeklatwa

Przekleństwo lub złorzeczenie, gdy jest wypowiadane czy to poprzez osobę czy poprzez maga, angażuje negatywne emocje człowieka. Złorzeczenie to najczęściej akt zemsty, albo wynik czyjejś zazdrości. Ten, który przeklina, chce by dobro, jakiego doświadcza inna osoba, skończyło się i by ta osoba zaznała wszechogarniającego cierpienia. „Zazdrośnik” rzuca klątwę, najczęściej nie wiedząc, że wzywa do pomocy w jej realizacji diabła i czyni go – najprościej mówiąc – swym sojusznikiem w akcie nieprawości.

Jaki dług zaciąga osoba rzucająca klątwę?
Złorzeczenie, przeklinanie drugiej osoby, wypowiadane w złości, a nawet w nienawiści, nie jest obojętne dla osoby przeciwko której jest skierowane. Rzeczywiście można komuś zmarnować życie takim nawet jednorazowym aktem. Znam ze swych doświadczeń co najmniej kilkanaście takich potwierdzonych przypadków, kiedy to przekleństwo rzucone na pewną osobę zaczęło realizować się w jej życiu.

Ci którzy rzucają lub zlecają rzucenie klątwy niestety nie wiedzą co czynią. W wielu przypadkach zła energia wysłana do innej osoby wraca z milionową częstotliwością do osoby która tą klątwę czy urok rzuciła, równie mocno odczuwa skutki rzuconej klątwy jak osoba na którą została ona rzucona.

Powiedzenie "co siejesz, to zbierzesz" nie jest jedynie przysłowiem. To jedno z najstarszych praw uniwersalnych, którego każdy z nas powinien być świadomy…