Facebook

Google Plus

YouTube

"Bądź zdrowy i ciesz się życiem"

Jestem Magistrem Progresorem Kosmoenergetyki Klasycznej z dodatkowymi kanałami, Jasnowidzem i Uzdrowicielem.

Prowadzę Centrum Kosmoenergetyki AJNA, które mieści się w Poznaniu na ulicy Żytniej 18. Z pacjentami pracuje osobiście w Centrum AJNA lub fantomowo na odległość.

Prowadzę Szkołę Kosmoenergetyki - podczas wykładów, ćwiczeń, warsztatów uczniowie dowiadują się jak wykorzystywać poszczególne kanały kosmoenergetyki do polepszenia życia sobie oraz innym - informacje o kolejnych edycjach szkoły.

Organizuje oraz prowadzę cykliczne wykłady, warsztaty tematyczne dla każdego kto jest zainteresowany tematyką kosmoenergetyki, oczyszczenia energetycznego, czakr itp. - bieżące informacje o organizowanych warsztatach w zakładce "Aktualności" albo na Facebooku Centrum Kosmoenergetyki AJNA.

Należę do poznańskiego Cechu Bioenergoterapeutów, Radiestetów i innych rzemiosł paramedycznych oraz do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Naturalnej.

Oferuję:

  • uzdrawianie duszy i ciała
  • doradztwo życiowe i duchowe
  • terapię dźwiękiem mis tybetańskich
  • naturalne metody leczenia alergii, chorób skóry, bezsenności, depresji, lęków, nerwic, dolegliwości bólowych, zaburzeń pracy układu pokarmowego, sercowego, odpornościowego, hormonalnego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.